You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Telefon: 0212 954 00 75 Whatsap:0535 717 81 13
Çalışma Saatleri : 8:30 - 19:00

fluss

  • Your shopping cart is empty!

Üyelik Sözleşmesi

Fluss web site gizlilik ve kullanım şartlarını lütfen okuyunuz


Fluss’a üye olup kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Barem Kalıp Plastik San. Tic. Ltd Sti. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.


Güvenlik


 


SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartIyla ilgili hiçbir bilgi Fluss.net çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "internet'te güvenli aliveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir." Fluss.com kredi kartı numaranız kayıt edilmemektedir ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.


 

Kredi Kartı Güvenliği


 


Fluss.com web sitemiz sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. COMODO SSL tarafından sağlanan 128 Bit SSLSertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafindan ele geçirilemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA, MASTERCARD kredi kartları geçerlidir. Fluss.com bilgilerini kaydetmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Kişisel Bilgi Güvenliği


 


Fluss.com verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.  Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.


 

Sitede Yapılan İşlemler


 


Barem Kalıp Plastik site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir. Barem Kalıp Plastik sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Ürünlerin stoklarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Siteye Verilen Kişisel Bilgiler


 


Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara ve işletmelere verilmemektedir.


 


 


Ürün Bilgileri


 


Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Barem Kalıp Plastik bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.